سئو

سئو چیست؟

بهینه سازی یا سئو سایت یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحل لازم برای سایت یک کسب و کار یا… است، به کمک سئو وب سایت شما در نتایج جستجو موتور های جستجو در بالاترین جایگاه ها نشان داده می شود. ما با انجام خدمات سئو در کنارتان هستیم تا جایگاه بهتری را در موتور های جستجو کسب کنید.

مراحل خدمات سئو سایت

در ابتدای پروژه سئو سایت مساول مختلفی هست که در تعیین نوع استراتژی و نتیجه گیری مسیر های انتخابی ما برای انجام سئو پروژه تاثیر گذار است.

آیا میدانید کسب و کار شما چه رقبایی دارد؟ پرسونا یا مخاطبین هدف شما کجا هستند؟ بودجه ای که برای اجرای خدمات سئو نیاز هست چقدر است! چقدر باید زمان صرف شود و یا چه مقدار باید محتوا تولید شود! ، جواب به همه ی این موارد می تواند تعیین کننده استراتژی ما برای سئو و بهینه سازی وب سایت شما باشد.

با توجه به حوضه کسب و کار شما محتوای جدید و ارگانیکی را کارشناسان محتوای ما برای کسب و کار شما تولید می کنند…

پس از اینکه کارشناسان ما موارد مورد نظر را بررسی تخصصی و فنی کردن، کلیه موارد قابل بهینه سازی به صورت یک فایل خدمت شما ارائه می شود کلیه این فرایند عمدتا طی یک مرحله انجام شده و با توجه به هر آپدیت تغییر می کند.

این مرحله یکی از مراحل مهم در بهینه سازی سایت شما می باشد. در این مرحله تیم ما با توجه به استاندارد های لینک بیلدینگ این مرحله نیز آغاز می شود.